Telefon: (0216) 4454770

Düğün Dansı Kursu İstanbul Anadolu Yakası – Bolero Dans Kursu

Düğün Dansı Kursu İstanbul Anadolu Yakasında Bolero Dans Kursu Güvencesiyle

İlk adımınızı beraber atın…Uyum içinde…

Düğün dansınız sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu gününüzü daha da özel kılmak için size yardımcı olmak istiyoruz.

Çiftlere özel düğün dans dersi programımız ile sizin tercih ettiğiniz çeşitli danslarda  size ihtiyacınız olan güven ve yeteneğinizi artırıyoruz.O büyülü dakika geldiğinde düğün davetlilerinizi zarafetiniz ve stilinizle etkileyeceksiniz..

Hızlandırılmış düğün dansı programımız ile çok kısa bir zaman içerisinde hepsi kendi dans stilinde deneyimli değerli dans eğitmenlerimiz, düğün dansınız için gerekli en temel adımlardan başlayarak düğün dansı koreografinizi oluşturmanızda size yardımcı olacaklardır.

Düğün dansı dersleriniz ile bir yandan nasıl dans edeceğinizi öğrenirken diğer yandan da eşinizle birlikte çok iyi zaman geçirip rahatlama imkanı bulacaksınız.ılk dansınız hiç bitmeyecek olan aşkınızın göstergesi olacak.Siz de Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olan M.E.B Özel Bolero Bale Dans ve Müzik Okuluna gelin ve düğün davetlilerinize etkileyerek, onların düğün dansınızı hatırlanacağı bir dans gösterisi sunun !!

Düğün dansı hakkında sıkça sorulan sorular

DÜğÜN DANSI
Ömür boyunca akılda kalan, mutlu fotoğraflara yansıyan evlilik töreni için tüm detaylar aylar öncesinden özenle hazırlanıyor. Unutulmaz düğün davetlerinin en heyecan verici bölümü ise çiftlerin pek çok kişinin bakışları altında yaptığı ilk dans.

Hangi müzikle dans etmeliyiz?

Çoğu çift düğünde çalacak parçayı önceden belirliyor.Eğer belirlediğiniz parçanız varsa dans derslerine başlamadan önce getirerek çalışmalarınızı bu parçanın eşliğinde profesyonel dans eğitmenlerimizle yapabilirsiniz. şu aşamada seçtiğiniz pir parça yok ise size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Ne zaman başlamalıyız?

Son dakikayı beklemeyin! Düğün gününüz yaklaştıkça yapmanız gerekenler de artacaktır. Bu nedenle dans derslerinize düğünüzden birkaç ay önce başlamanızı öneriyoruz.

Ayıracak zamanınız yok mu?

Üzülmeyin. Bolero Bale Dans ve Müzik Okulu’nun deneyimli dans eğitmenleriyle 5-6 derslik hızlandırılmış programla düğün davetlerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

M.E.B Bolero Bale Dans ve Müzik Merkezi’nde bir yandan dostane bir ortamda eğlenceli vakit geçirerek, deneyimli dans eğitmenlerimiz eşliğinde kolaylıkla dans öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

M.E.B Bolero Bale Dans ve Müzik Merkezi’ndeki deneyimli dans eğitmenlerimiz size, istediğiniz şarkıya göre size özel hazırlanan dans kareografileri ile sahneye nasıl gireceğiniz, pistten nasıl ayrılacağınız ve nasıl dans edeceğiniz konusunda en ayrıntılı şekilde yardımcı olacaklardır.

ÜCRET VE SAATLER:

İstanbul anadolu yakasında bulununa dans kursumuzu 0216 445 47 70 nolu telefondan arayarak istediğiniz gün ve saatler için randevu alabilirsiniz.

Son yazılar

 • Müzikte Pratik Ve Kulaktan Çalma önerileri
  Müzikte Pratik Ve Kulaktan Çalma
  Hayatın her alanlarında olduğu gibi müzikte de pratiğin önemi çok büyüktür. Sanatın bir dalı olan müzik alanında bunun önemi daha da büyüktür. Bilindiği gibi genel eğitimin bazı alanlarında kopya çekilebilinir, senin yapacağın işi başkasından yapmasını...
  Devamı
 • Piyanoda 4 elle calma
  Piyanoda Dört El Nasıl Çalalım
  Piyano belki de iki kişi tarafından çalınan tek müzik enstrumanıdır, üstelik bir-bir ardına sırayla değil iki kişi aynı anda çalmakta. Geçmiş yüzyılların büyük bestekarları  iki kişi tarafından çalınan müzik eserlerini boşuna yazmamışlardır. Eğer siz iki...
  Devamı
 • solist ve piyanist
  Piyanoda Eşlik Etme Sanatı
  Piyano oldukça çok yönlü bir enstrumandır. Piyanistlerin hem solist olabildiklerine hem de küçük caz gurubundan semfoni orkestrasına kadar farklı müzik topluluklarında müzisyen olarak yer aldıklarına  siz de dikkat etmişinizdir. Fakat ev ortamlarında piyanistler daha fazla...
  Devamı
 • Piyanoyu efektif çalma yöntemleri
  Piyano Çalmayı Öğrenmenin Efektif Yöntemleri
  Piyano sesi herkesin hoşuna gitmekte, fakat konu piyano çalmayı öğrenmek olduğunda çoğu kişi piyano çalışmak için günde iki üç saat zaman ayırmaya istek ve imkanlarının olmadığı argümanını öne sürerek vazgeçmekteler. Ancak piyano çalmayı öğrenmeniz için...
  Devamı
 • Piyano derslerine tekrar başlama
  Piyano Çalma Becerimizi Tekrar Nasıl Kazanalım
  Bir zamanlar piyano kursuna gidiyordunuz. Piyano çalmayı da bir yere kadar öğrenmiştiniz. Fakat kursa gitmek sizi sevindirmiyor, Içinizde güzel duygular yaratmıyor. Derslerde deyim yerindeyse “işkence” gibi geçiyordu. Ve işte birkaç yıl sonar sıkça içinizde müzük...
  Devamı
 • Pıyano sahne korkusu
  Konser Öncesi Korku
  «Evet ! Ben artık yapabiliyorum! Ben piyano çalabiliyorum! Bu o kadar güzel birşey ki! » – çığlıkları atmıştım ilk parçayı çalmayı öğrendiğimde. «Başkalarının da  benim ne kadar güzel çaldığımı dinlemelerini nasıl da isterdim. Ben onlara...
  Devamı
 • Piyano pedalları
  Piyano Pedallarının Fonksiyonu – Dört Pedallı Piyanolar
  İlk zamanlarda piyanoda pedallar bulunmamaktaydı. Bunu büyük bestecilerin (Wolfgang Amadeus Mozartt, Joseph Haydn v.s.) piyano başındaki resimlerinde kolaylıkla görebilirsiniz. Eğer pedalların olmaması dahiyane eserlerin yaratılmasına ve icra edilmesine engel değildiyse bugün neden pedallara ihtiyaç duyulmakta?  ...
  Devamı