Bale kursları ile daha esnek ve daha da önemlisi zarif olmayı öğreneceksiniz.
Bale en önemli sanat dallarından biri olup tüm dansların temelini oluşturmaktadır.

Zarafeti ile bale, tüm dansların temeli kabul edilmektedir. Temel seviye bale kurslarımız ile belenin temel hareketlerini çok iyi bir şekilde kavramış olarak öğreneceksiniz.
Ayrıca bale dersleri duruş şeklinizi ve denge yeteneğinizi geliştirerek, zarif bir şekilde hareket etmenizi, güçlü ve esnek bacaklara sahip olmanızı sağlayacaktır. Biraz da şans ve özverili çalışma ile bir balerinin sahip olup olduğu zarif bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.
Balede ister daha zayıf kalmak için, ister daha eğlenceli zaman geçirme amacıyla katılın, bilmeniz gereken bu dans kursumuzda harika zaman geçirerek çok eğleneceksiniz.
Balede Yetenek Gelişimi

Bale kurslarımız daha önce az bale deneyimine sahip veya hiç bale deneyimi olmayan veya daha önceden bale kursları ile ilgili uzak hatıralara sahip olan öğrencilere uygun olacaktır.

Bale kursu içeriği bale kurslarımızın süresine ve bale öğrencilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir fakat genel olarak balede üzerinde durulacak konular şu şekilde sıralanabilir
–    Balede duruş pozları, vücutta farkındalık
–    Kollar, bacaklar ve baş arasındaki temel koordinasyonu geliştirmek
–    Temel bale adımlarını öğrenmek
–    Bar egzersizleri ve balede ısınma ve germe hareketleri
–    Ayaklar arasındaki koordinasyonu öğrenme
–    Allegro ya giriş

Tags :
Share This :
Scroll to Top