İstanbul Anadolu Yakasının Kozyatağı Semtinde Bateri Dersleri ile Fark Yaratın!

Kozyatağı`nda Bateri Kursu

Profesyonel olarak bateri dersleri almak istiyorsanız, ya da başlangıç seviyesinden baterinin temellerini öğrenmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

En iyisi olmak istiyorsanız...

En iyisinden öğrenmelisiniz, bateri dersleri için bizi arayın ve bateri derslerine hemen başlayın!
0216 445 47 70

Kozyatağı`nda Bateri Kursu

Öğrencilerimizin çoğu İstanbul Anadolu yakasının Bostancı, Ataşehir, Kazasker, Suadiye ve Kozyatağı semtlerinden kurslarımıza katılmaktadırlar.

En iyisi olmak istiyorsanız...

En iyisinden öğrenmelisiniz, bateri dersleri için bizi arayın ve bateri derslerine hemen başlayın!
0216 445 47 70

EĞLENCELİ !

Bateri çalan bir kişi ile konuşursanız, size baterini çalmanın çok eğlenceli olduğunu söyleyecektir. Stresli ve yoğun geçen bir günden sonra bateri çalmak stres atmak için harika bir aktivite olacaktır. Hem kan basıncını hem de stres hormonlarını düşürmenin yanı sıra, bateri çalmak beyindeki alfa dalgası aktivitesini artırabilir ve hatta sizi sakinleştirir ve hatta meditatif bir duruma ulaştırır. Bazı çalışmalar bateri çalan kişilerde endorfin hormonunun (mutluluk hissine neden olan hormonlar) arttığını göstermiştir. Siz de hemen bateri derslerine başlayabilirsiniz!

ESNEK!

Burada Esnek terimi altında, müzik kursumuz bünyesindeki bateri derslerinde, öğrenmek istediğiniz müzik tarzında, Çağdaş, Rock, Funk, Fusion, Caz, Blues, Latin, Pop, tarzlarından birini seçebilirsiniz Kursumuzda size uygun zamanlarda bateri derslerini uzman eğitmenden bire bir olarak alabilirsiniz. Yaşınız veya bilgi düzeyiniz ne olursa olsun profesyonel eğitmenlerimiz size destekleyici bir atmosfer içerisinde hedefleriniz ulaşmanız için rehberlik edeceklerdir !

ETKİLİ!

Kursumuza katılan her öğrencimiz beteri becerilerini geliştirdiler, bir kısmı bazı müzik gruplarda profesyonel olarak çalmaktadırlar. Bateri çalmayı öğrenmek kolay değildir, bu çok zaman alan ve çok çalışmayı gerektiren bir işlemdir, bu nedenle zamanınızı etkili bir şekilde kullanmak özellikle yeni başlayanlar için çok önemlidir. Bolero Müzik Kursu, öğrenim sürecinde çok benzersiz bir yaklaşıma sahip olup, İleri eğitim teknikleri ile baterinin inceliklerini öğreterek müzikal hedefleriniz için rehber olacaktır.

Bateri dersleri birebir özel dersler şeklinde haftada 1 gün 1 saat olarak yapılmaktadır. Öğrencilerimizin doğrultusunda ders sayısı artırılabilinir.

Bateri Kursu

 • Bateride doğru duruş ve doğru baget tutuş teknikleri
 • Bateri notalarının okunması ve müzik terimlerinin eğitimi
 • Baget kontrolü, ayak çalışmaları ve koordinasyon için aşamalı bateri egzersizleri
 • Çeşitli ritim stilleri ve varyasyonları
 • Seviyeye göre çeşitli etüt çalışmaları
 • Çok yönlülük teknikleri

Bateri öğrencilerimiz ses yalıtımlı stüdyolarımızın birinde  ders alma fırsatına sahip olacaklardır. Özel bir ders planı yapmak için her bir bateri öğrencisinin üzerinde ayrı ayrı durulmaktadır. Profesyonel eğitmenlerimiz her öğrencinin farklı ihtiyaçları ve becerileri olduğunun tamamı ile farkındadırlar ve bundan dolayı bateri dersleri bu faktörler göz önüne alınarak planlanacaktır. Hangi seviyede olursa olsun her öğrenci bizim resitallerimizin birinde yer alma şansına sahip olacaktır. Öğrencinin tam bir müzisyen olabilmesi için okuma, ritim, ses geliştirme ve bateri repertuarı da dâhil olmak üzere müziğin bütün yönleri öğretilecektir.

Öyleyse, neden Bateri Dersleri için Bolero Müzik Kursunu Seçmelisiniz?

Bolero Müzik Kursu, profesyonel bateri derslerinin destekleyici bir atmosfer içeresinde sunulduğu tekrar tekrar gelmek için sabırsızlanacağınız inanılmaz eğlenceli ve eğitici bir ortamdır.

İşte bateri dersleriniz için Bolero Müzik Kursunu seçmeniz için harika sebepler:
 • 1. Sizin veya çocuğunuzun daha hızlı sonuçlara ulaşmasını ve daha çok eğlenmesini sağlayan gelişmiş öğretim teknikleri
 • 2. % 100 bireysel ilgi ve kişisel hedeflerinize göre oluşturulmuş birebir bateri dersleri
 • 3. Önde gelen eğitim stüdyolarımız ile sizlere istediğiniz şarkıyı öğrenmenizde rehberlik ediyoruz
 • 4. ABRSM sınav merkezi olan kurumumuzda sertifikalı eğitim imkanı
 • 5. Tüm öğretmenlerimiz ülkemizin önde gelen konservatuarlarından mezun olmuş profesyonel müzik öğretmenleridir.
 • 6. Kozzy alışveriş merkezinden yürüme mesafesinde bulunmaktayız
 • 7. Ses yalıtımlı stüdyolarımızda çalışma imkanı
 • 8. Araçlarınız için ücretsiz park imkanı
 • Ve çok daha fazlası...

Bateri Kursları destekleyici ve pozitif bir öğrenim ortamında verilmektedir!!!

Benzersiz Bateri Dersleri için Bolero`ya siz de katılın!

Scroll to Top