20 Dalda Müzik Kursları İstanbul- Bolero Müzik Kursu

Müzik Kursları

 İstanbul anadolu yakasındaki müzik kursumuzda keman kursu,piyano kursu,gitar dersleri verilmektedir.

Müzik derslerimiz deneyimli müzik eğitmenleri tarafından verilmektedir.

 Kayıtlarımız devam etmektedir…

 PİYANO KURSU

 Hem beyni hem bedeni çalıştıran piyano,notaları algılayan beynin, tuşlara dokunan parmaklara,pedallara basan ayağa emir vermesiyle bir koordinasyon oluşturur.Bu da beynin birden fazla bölgesini çalıştırarak çok yönlü düşünmeyi ve bağlantılar kurmayı sağlar.Beynin kullanımını geliştiren bir yapıya sahiptir.

ENSTRÜMAN         HAFTADA 1SAAT

SOLFEJ            HAFTADA 1SAAT

 

PİYANO DERSLERİMIZDEN BİR KESİT…

 KEMAN KURSU

 İNSAN sesi tınısına en yakın enstrümandır keman . Tüm dünyada üzerinde çalışılan keman öğretimi “ SUZUKı ” gibi metotlarla evrensel anlamda öğretim sistemlerine etki etmiştir. Beyin ve beden koordinasyonunda keman ,notaları algılayan beynin , keman yayı tutan el ile tellere basan parmakların dansı gibidir.Orkestra ve solo niteliği ile müzik dünyasındaki , en önemli enstrümanlardandır.

ENSTRÜMAN         HAFTADA 1SAAT

SOLFEJ            HAFTADA 1SAAT

 

GİTAR KURSU

 Asimetrik düşünmeyi ve refleksleri etkileyen gitarın eğitim yapısı çalışma sistemlerinde etkili olmakta ve çok sesli yapısıyla eşlik gerektirmeden tek başına müzik dünyasında önemli bir yer tutmaktadır.

ENSTRÜMAN         HAFTADA 1SAAT

SOLFEJ            HAFTADA 1SAAT

 Aynı zamanda okulumuzda bale ve müzik eğitimi alan tüm öğrencilerimiz Royal Academy ile kurduğumuz işbirliği neticesiyle Royal Acedemy’nin düzenlemiş olduğu sertifika sınavlarına katılma hakkını kazanmakta ve başarılı olan öğrencilerimiz Royal Academy Sertifikası almaktadırlar.

Scroll to Top