Çocuklar için Zumba Kursu

Çocuklar için Zumba Kursu

Çocuklar için Zumba kurslarımız ile çocuklarınız çok eğlenecek ve dans etmeyi öğrenecekler. Zumba’nın canlı ritimleri, enerjilerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak ve arkadaşlarıyla dans etmekten keyif alacaklar. Zumba Kids, çocuğunuzun hareket etmesini ve formda kalmasını sağlamanın eğlenceli, güvenli ve harika bir yoludur.

Zumba Kids, fitness, aerobik ve salsa hareketlerini birleştiren bir danstır. Sınıflarımız, çocukların sosyalleşmesi ve daha aktif olması için tasarlanırken aynı zamanda zumba ile de gelişimlerini destekler. Zumba dansınin büyülü dünyasına davet ediyoruz.

Çocuk Zumbasının Faydaları

Çocuk zumbasının faydaları sadece fiziksel değil aynı zamanda duygusaldır. Bu faydalar arasında gelişmiş benlik saygısı, artan zindelik seviyeleri ve gelişmiş zihinsel sağlık yer alır.

Zumba sadece yetişkinler için değil! Aynı zamanda çocuklar için harika bir egzersiz şeklidir.

Zumba çocuk kursu, daha mutlu ve sosyal olmak, dans etmeyi sevmek, yeteneklerini ve sınırlarını keşfetmek isteyen çocuklar için birebirdir.

 

Dansa ilgi duyan, hobisi olan ve profesyonel dansçı olan kişi daha mutludurlar. Çocuklarınızın mutlu olmasını istiyorsanız onları Zumba Kids kursuna götürmelisiniz!

Zumba Kids dansı yapmak için hareket etmeniz ve eğlenmeniz yeterli! Katı kurallar gerektirmeyen bir dans olan zumma dansinda mükemmel olmanıza gerek yok – sadece eğlenin ve kendinizi dansa bırakın!

Çocuklar için harika bir aktivite çünkü kolay ve eğlenceli ve bunu sorunsuz bir şekilde yapabiliyorlar. Latin müziği, dansa bir eğlence unsuru eklemenin harika bir yoludur.

Zumba Kids, her yaştan ve gelişim seviyesinden çocuklar için mükemmel bir dans dersidir. Deneyimli eğitmenlerimiz, çocuğunuzun yaşına ve gelişimine özel hareketler öğretecek, bu sayede onun bulunduğu ortamda eğlenmesi ve mutlu olması sağlayacaktır.

Çocuğunuzu Yetişkinlerin Yönettiği Bir Sınıfa Götürmenin Etkileyici Faydaları

Çocuğunuzu yetişkinler tarafından yönetilen bir sınıfa götürmenin sayısız faydası vardır. Bu faydalar, sosyal becerilerin geliştirilmesinden akademik performansın iyileştirilmesine kadar uzanmaktadır.

Zumba eğitmenlerimiz disiplinlerde yıllardır eğitim veren deneyimli profesyonellerdir.

Sorularınız mı Var ?

Her türlü sorunuz için kurumuzu arayınız.

Telefonla ulaşamadığınız durumlarda Whats Up
Üzerinden Bizlere Mesaj Gönderebilirsiniz.

Nitelikli Eğitim Uzman Eğitim Kadrosu

İstanbul anadolu yakasının Kozyatağı semtindeki Çocuklar ve Yetişkinler için Zumba Öğrenme Merkezi’ne hoş geldiniz!

Eğer bir yeni başlayan ve daha önce hiç piyano çalmamış biriyseniz sizin için özel bir mesajımız var.

Kurslarımıza Kayıt Olun

Zumbayi Uzmanlardan Öğrenin ve Ustalaşın

Bolero Müzik Kursu bünyesindeki Kozyatağı`ndaki Zumba  derslerimiz genellikle bire bir özel dersler  ve grup dersleri olarak verilmektedir.

Öğretmen Kadrosu
100%
Öğrenci Memnuniyeti
100%
Scroll to Top