Romantik, dramatik veya tutkulu. Arjantin tangosu bütün bu saydıklarımızın hepsi olabilir. İster basit bir rutin isterse de muhteşem bir dans istiyor olun siz ve partnerinizin mükemmel şekilde tango dansını yapabilmesi için sizlere yardımcı olacağız.

Tango kültürünün zengin içeriğiyle tanışın ! İstanbul anadolu yakasının en iyi tango kursu olan Bolero Dans Kursu`ndaki  deneyimli tango öğretmelerimiz size dünyadaki en dramatik dans stilini öğrenmenize rehberlik ederken tutkulu, zarif ve en iyi dans türlerinden biri olan tango ile tanışacaksınız.

Tango kursunda  ister başlangıç seviyesinde ister ileri seviyede olun, Bolero Dans Kursu bünyesinde size uygun tango kursu bulabileceksiniz.

Anlaşılması kolay ve içten öğretim sitilimiz ile tango dansının temelleri  konusunda sağlam bir alt yapıya kavuşacaksınız ve bu harika bağımlılık yaratan dans biçimini keşfetmeye devam etmek için mükemmel bir temele sahip olacaksınız.

Tango çok dramatik bir dans türü olup, tango dansçıları en derin tutkularını, yoğun, keskin ve güç dolu hareketlerle ifade etmektedirler. Bolero Dans Kursu bünyesindeki tango kurslarına kayıt olarak siz de tango dansından keyif alabilirsiniz.

Tercih Edebileceğiniz Tango Kursu  Grupları

Başlangıç Seviye Tango Kursu

Orta Seviye Tango Kursu

İleri Seviye Tango Kursu

Scroll to Top