Bolero Müzik Kursu her yaş ve seviyeye uygun, başarı odaklı keman derslerini istanbul anadolu yakasının Kozyatağı semtinde sunmaktadır. Keman dersleriyle birlikte sunulan atölye çalışmaları ile tüm öğrencilerimizin yaş ve seviyelere uygun olacak şekilde keman çalmayı öğrenmelerini, keman çalmada daha başarılı olmalarını ve müzikten keyif almalarını amaçlıyoruz. Keman kursları, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar grup dersleri ve birebir özel keman dersi sınıflarından oluşmakta ve kursumuzda ileri seviye müzik eğitim teknikleri en iyi müzik eğitmenlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Tüm müzik kurslarına katılan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı bağlı müzik kursumuzda uzman ve yetkin müzik eğitmenlerinden ders almanın ayrıcalığını yaşarken ayrıca Royal Acedemy of Music sertifikası sınavlarına kursumuzda girebilmektedirler. Müzik kursumuz yetkili ABRSM müzik kursu merkezidir.

Bolero Müzik Kursu Başlangıç Seviye Keman Dersleri İstanbul

Keman Kursu İstanbul anadolu yakası
Keman Kursu İstanbul anadolu yakası

Başlangıç seviye keman kursumuzda, öğrencilerimiz başlangıç seviyesinde nota okuma, keman ritim ve tekniklerini öğrenceklerdir. Sağlam keman teknikleri alt yapısı oluşturulduktan sonra çağdaş ve klasik müzik eserlerinin çalınması öğretilmektedir. Öğrencilerimiz birkaç dersten sonra daha fazla nota bilgisi, keman ritimleri ve parçalarını öğrenebilecekler ve kemanda değişik notaları ayırt etmeyi öğreneceklerdir. Keman kursu öğrencilerimiz kemana başlangış sürecinde yeni bir dil öğreniyormuşçasına keyif alacaklar ve kemanda gelişimlerinin pratik yapmalarına ve disiplinli çalışmalarına bağlı olduğunu keşfedeceklerdir. Keman kursları için ayrıntılı bilgi için bizi 0216 445 47 70 nolu telefondan heman arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek bizleri mutlu edecektir.

Orta ve İleri Seviye Keman Dersleri İstanbul

Keman çalan minik öğrenciKeman çalma tekniklerini ve repartuarlarını geliştirmek isteyen orta seviye keman öğrencilerinin şimdiki tekniklerine ve keman çalma deneyimlerine bağlı olarak hedeflerine uygun ve eğer varsa hazırlanmak istedikleri sınavlara veya gösterilere uygun keman dersleri Bolero Müzik Kursu bünyesinde verilmektedir.

Orta Seviye keman kursumuzda keman teknik çalışmaları ile öğrencilerimiz gelişimlerine odaklı dersler sunmaktayız. İstanbul anadolu yakasının Kozyatağı semtinde bulunan Bolero Müzik Kursu tüm keman öğrencilerimizin başarılı olması için desteklerini sürekli sunan konservatuar mezunu yetkin keman öğretmen kadrosundan oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz almış oldukları konservatuar eğitimini ve müzik resitalleri deneyimlerini kullanrak, tüm keman öğrencilerimizin son derece hızlı ilerlemelerini ve kemandan keyif almalarını sağlamaktadırlar.

Son derece ferah keman sınıfları ve Royal Acedemy of Music gibi keman sertifika programları ve diğer sınavlara hazırlık eğitimi ile Bolero Müzik Kursu, her keman öğrencilerinin en yüksek potansiyellerine ulaşmaları için büyük destek sağlamaktadır. 3 yaşından itibaren tüm yaş gruplarına uygun keman eğitimi verildiğinden keman başlamak hiçbir zaman geç değildir. Tüm bireysel keman kurslarında her bir ders her öğrencinin beceri düzeyi ve bireysel öğrenme arzuları için özel olarak hazırlanmaktadır.

Şunu hatırlamalasınız:
Pratik sizi daha da mükemmelleştir ve Bolero Müzik Kursu pratik yapmanız için sizlere ilham verecektir.

Scroll to Top