Düğün Dansı Kursu İstanbul Anadolu Yakasının Kozyatağı semtindeki MEB Bolero Dans Kursu Güvencesiyle!!

İlk adımınızı beraber atın…Uyum içinde…

Düğün dansınız sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu gününüzü daha da özel kılmak için size yardımcı olmak istiyoruz.

Çiftlere özel düğün dans dersi programımız ile sizin tercih ettiğiniz çeşitli danslarda  size ihtiyacınız olan güven ve yeteneğinizi artırıyoruz.O büyülü dakika geldiğinde düğün davetlilerinizi zarafetiniz ve stilinizle etkileyeceksiniz..

Hızlandırılmış düğün dansı programımız ile çok kısa bir zaman içerisinde hepsi kendi dans stilinde deneyimli değerli dans eğitmenlerimiz, düğün dansınız için gerekli en temel adımlardan başlayarak düğün dansı koreografinizi oluşturmanızda size yardımcı olacaklardır.

Düğün dansı dersleriniz ile bir yandan nasıl dans edeceğinizi öğrenirken diğer yandan da eşinizle birlikte çok iyi zaman geçirip rahatlama imkanı bulacaksınız.ılk dansınız hiç bitmeyecek olan aşkınızın göstergesi olacak.Siz de Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olan M.E.B Özel Bolero Bale Dans ve Müzik Okuluna gelin ve düğün davetlilerinize etkileyerek, onların düğün dansınızı hatırlanacağı bir dans gösterisi sunun !!

Düğün dansı hakkında sıkça sorulan sorular

Ömür boyunca akılda kalan, mutlu fotoğraflara yansıyan evlilik töreni için tüm detaylar aylar öncesinden özenle hazırlanıyor. Unutulmaz düğün davetlerinin en heyecan verici bölümü ise çiftlerin pek çok kişinin bakışları altında yaptığı ilk dans.

Hangi müzikle dans etmeliyiz?

Çoğu çift düğünde çalacak parçayı önceden belirliyor.Eğer belirlediğiniz parçanız varsa dans derslerine başlamadan önce getirerek çalışmalarınızı bu parçanın eşliğinde profesyonel dans eğitmenlerimizle yapabilirsiniz. şu aşamada seçtiğiniz pir parça yok ise size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Ne zaman başlamalıyız?

Son dakikayı beklemeyin! Düğün gününüz yaklaştıkça yapmanız gerekenler de artacaktır. Bu nedenle dans derslerinize düğünüzden birkaç ay önce başlamanızı öneriyoruz.

Ayıracak zamanınız yok mu?

Üzülmeyin. Bolero Bale Dans ve Müzik Okulu’nun deneyimli dans eğitmenleriyle 5-6 derslik hızlandırılmış programla düğün davetlerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

M.E.B Bolero Bale Dans ve Müzik Merkezi’nde bir yandan dostane bir ortamda eğlenceli vakit geçirerek, deneyimli dans eğitmenlerimiz eşliğinde kolaylıkla dans öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

M.E.B Bolero Bale Dans ve Müzik Merkezi’ndeki deneyimli dans eğitmenlerimiz size, istediğiniz şarkıya göre size özel hazırlanan dans kareografileri ile sahneye nasıl gireceğiniz, pistten nasıl ayrılacağınız ve nasıl dans edeceğiniz konusunda en ayrıntılı şekilde yardımcı olacaklardır.

ÜCRET VE SAATLER:

İstanbul anadolu yakasında bulununa dans kursumuzu 0216 445 47 70 nolu telefondan arayarak istediğiniz gün ve saatler için randevu alabilirsiniz.

düğünde ilk dans

Scroll to Top