Doğal enerjimizi estetik bir biçimde dışa vurmanın en güzel yolu dans….Müziğin ritmine bırakın kendinizi…Tangodan valse,rumbadan oryantale,salsadan chacha’ya seçin istediğinizi.Profesyoneller tarafından verilen eğitimden sonra siz de artık pistlerde harikalar yaratabilirsiniz.

Bolero Dans Kursu bünyesinde tüm stillerde (branşlarda) dans dersleri ve dans kursları istanbul anadolu yakasındaki dans kursumuzda verilmektedir. Bale kurslarından, salon danslarına, salsadan hip hop`a, tangodan tap dansına ve daha fazlasını dans kurslarımız bünyesinde bulabilirsiniz.

İster dans pistine ilk adımınızı atıyor olun ister yıllarca dans kursu deneyimine sahip olun, Bolero Dans Kursu bünyesinde size göre dans kursları olacağından emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden dans kursları rehberini inceleyebilir ve dilediğiniz kurslara katılabilirsiniz.

modern-dans-kursu-istanbul    Modern Dans Kursları

 

 

 

latin-danslari-kursu-istanbul   Salsa Kursu

 

 

 

 

tango dersleri istanbul anadolu yakasi  Tango Kursu

 

 

 

 

 

oryantal kursu istanbul anadolu yakasi  Oryantal Kursu

 

 

 

 

 

latin dans kursu istanbul anadolu yakasi  Standart Latin Dans Kursları

 

 

 

 

 

Salonlarımızda grup ve özel olmak üzere iki ayrı çalışma programı sizin tercihinize sunulmuştur. Bunlardan birincisi siz ve sizler gibi arkadaşların oluşturduğu grup çalışmaları niteliğindeki program. Bu çalışmalar haftada üçer saat aylık toplam on iki

saatlik programdır.

İkincisi ise; istediğiniz gün ve saatte bire bir size özel çalışma programıdır.Bu çalışmaların dışında pratik yapabileceğiniz çalışmalar mevcuttur. Her iki kategoride ritim

duygunuzu geliştirerek, bilinçli dans etme becerisini en kısa zamanda en güzel şekilde sağlamak, sanatın gizemli estetiğinin ruh ve beden ile bütünleştiği “DANS” karakterlerini sizlere kazandırmak ve dansı sosyal yaşamınızda kullanılabilir kılmayı amaçlamaktır.

TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ DANS GRUPLARI

1. STANDART KLASİK DANSLAR: (Çiftli Danslar) Tango, Vals, Slow Rock, Swing, Rock’n Roll

2. LATİN AMERİKAN DANSLARI: (Çiftli Danslar) Rumba, Samba, Cha Cha, Salsa, Mambo

3. ARJANTiN TANGO: (Çiftli Danslar)

4. LATiN POP: (Tekli Danslar) Dans derslerimiz deneyimli dans eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Dans derslerimiz deneyimli dans eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Scroll to Top