Sizi kimse izlemiyormuş gibi dans edin sözünü duymuşsunuzdur. Fakat bunu söylemek yapmaktan çok daha zor olabilir. İlk defa dans salonlarımıza adım atmak biraz endişe verici olabilir.

latin-danslari-kursu-istanbulTamamiyle başlangıç seviye dans kurslarımız İstanbul anadolu yakasında Bolero Dans Kursu` nda verilmekte olup, kalbinizi özgür kılıp zincirlerinizi kırıp değişik ortamlarda ister dans olsun ister düğünlerde olsun ve hatta dans pistlerinde kendinize güven duyup gönlünüzce dans etmenize yardımcı olacaktır. Dans kurslarımız dans fobinizi içinizden alıp onu ihtiyacınız olan güvene dönüştürecektir.

Tamamiyle başlangıç seviye dans kursumuz isminden de anlaşıldığı gibi dans kordinasyonunu geliştirmek ve akıcı bir dans stiline kavuşmak isteyen tamamiyle başlangıç seviye dans severlere uygundur.

standart-latin-dans-kursu-istanbulBu kursumuzda dansın temel hareketlerini öğrenecek, dansta koordinasyonu öğrenecek ve bazı dans terimlerine aşina olacak, dans adımlarını öğrenecek ve en önemlisi dansta ritmi öğreneceksiniz. Bunun yanında dans kurslarında çok eğleneceksiniz.

Tamamiyle Başlangıç Seviye Dans Kurslarında Yetenek Gelişimi

Tamamiyle başlangıç seviye dans kursumuz daha önce dans deneyimi olmayan veya dans kurslarına tekrardan sıfırdan başlamak isteyen dans severler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Dans kursu içeriği dans kurslarımızın süresine ve dans öğrencilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir fakat genel olarak üzerinde durulacak konular şu şekilde sıralanabilir:

  •   Dans geçiş hareketleri ve koordinasyon
  •  Dans hareketlerini vücudunuzla koordineli şekilde yapmayı öğreneceksiniz
  •  Temel dans adımları
  •  Grup olarak dans edebilme İkili ve üçlü grup şeklinde dans koreografisine uygun şekilde dans edebilme
  • Ritim ve zamanlama
  • Dans hareketlerini ritme uygun şekilde doğru zamanlayarak dans etmeyi öğrenecek ve müzikte ritim algınızı geliştirmeye yardımcı olacak
  • Temel dans tekniği
  • Dansta yön değiştirme ve dönüş hareketleri, dansta temel adımları, baş, kollar ve bacaklar arasındaki uyumu geliştirerek dans etmeyi öğreneceksiniz

Dikkate Almanız Gereken Bazı Hatırlatmalar

Rahat olabileceğiniz elbiseleri seçmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca dans ayakkabıları ile dans etmeniz uygundur.

Dans derslerimiz oldukça hareketli olacağından yanınızda su getirmeyi tavsiye ediyoruz.

Tamamiyle başlangıç seviye dans kursumuzda tercih edebileceğiniz stiller

Başlangıç Seviye Jazz Dansı Kursu

Başlangıç Seviye Bale

Başlangıç Seviye Modern Dans Kursu

Başlangıç Seviye Hip Hop Kursu

Başlangıç Seviye Tap Dans

Başlangıç Seviye Salon Dansları

Başlangıç Seviye Latin Dans Kursları

 

Aynı anda birden fazla dans kurslarına katılmanız halinde yüzde 10 indirim fırsatımızdan faydalanabilirsiniz.

Scroll to Top