MEB BOLERO MÜZİK KURSU

MÜZİK EĞİTİMİ İÇİN EN DOĞRU TERCİH

FERAH SINIFLAR

DESTEKLEYİCİ ATMOSFER

MEB ONAYLI KURSLAR

UZMAN EĞİTMENLER

Sınıflarımız

20 Dalda Müzik Kursları İstanbul- Bolero Müzik Kursu

 İstanbul anadolu yakasındaki müzik kursumuzda keman kursu,piyano kursu,gitar dersleri başta olmak üzere 20 dalda müzik dersleri verilmektedir.

Gitar Kursu

Gitar Kursu

Asimetrik düşünmeyi ve refleksleri etkileyen gitarın eğitim yapısı çalışma sistemlerinde etkili olmakta ve çok sesli yapısıyla eşlik gerektirmeden tek başına müzik dünyasında önemli bir yer tutmaktadır.
ENSTRÜMAN HAFTADA 1SAAT
SOLFEJ HAFTADA 1SAAT

Keman Kursu

Keman Kursu

İNSAN sesi tınısına en yakın enstrümandır keman . Tüm dünyada üzerinde çalışılan keman öğretimi “ SUZUKı ” gibi metotlarla evrensel anlamda öğretim sistemlerine etki etmiştir. Beyin ve beden koordinasyonunda keman ,notaları algılayan beynin , keman yayı tutan el ile tellere basan parmakların dansı gibidir.Orkestra ve solo niteliği ile müzik dünyasındaki , en önemli enstrümanlardandır.

Bateri

Bateri

Piyano

Piyano

Hem beyni hem bedeni çalıştıran piyano,notaları algılayan beynin, tuşlara dokunan parmaklara,pedallara basan ayağa emir vermesiyle bir koordinasyon oluşturur.Bu da beynin birden fazla bölgesini çalıştırarak çok yönlü düşünmeyi ve bağlantılar kurmayı sağlar.Beynin kullanımını geliştiren bir yapıya sahiptir.

ENSTRÜMAN HAFTADA 1SAAT
SOLFEJ HAFTADA 1SAAT

Saksofon

Saksofon

KOMPOZİSYON

KOMPOZİSYON

Hemen Kayıt Olmak İçin 0216 445 47 70

Müzik derslerini yılların verdiği tecrübe ile, sadece yüksek nitelikli öğretmenleri kadromuza dahil ederek vermekteyiz. Keyifli bir öğrenme deneyimi ve hedef odaklı piyano dersleri verildiğinden emin olabilirsiniz.

Eğitim Kalitesi
100%
Öğrenci Memnuniyeti
99%

ÖĞRENCİLERİMİZ BİZİM HAKKIMIZDA NE DİYOR

Fazla zaman ayıramıyacağımı düşünerek bateri kursuna sadece sekiz haftalık kaydımı yaptırmıştım. Bu kurs bana bu kadar zaman içinde o kadar fazla şeyler öğrenmemi sağladı ki ben şu an bateri çalmaktan kendimi alamıyorum aynı zamanda avukatım çok yoruluyorum ama bateri dersleri sayesinde kendimi çok zinde hissediyorum.Yoğun çalışan stres atmak isteyenlere denemelerini tavsiye ederim!

  Fatih Sarı
  Fatih Sarı

  Öğrenci

  Yaklaşık 5 yıldır oğlum piyano kursu alıyor ve ABRSM sınavlarına hazırlanıyor. Çok memnunuz. Milli Eğitime Bağlı olarak profesyonel bir şekilde eğitim veriliyor.

   Selçuk Öntemel
   Selçuk Öntemel

   Veli

   Burçe öğretmen gerçekten mükemmel bir öğretmen, nazik, duyarlı ve en önemlisi, motive edici yaklaşımı sayesinde müzik derslerine olan ilgim arttı. ABRSM müzik sınavlarında hazırlanmam için bana bu ortamı sağladıkları için Bolero Müzik Kursu`na ne kadar teşekkür etsem az olur!

    Veysel Kılıç
    Veysel Kılıç

    Öğrenci

    Bale Tarihi

    Bale Tarihi Bolero 1 Ocak 2023 Bale, dünyadaki en tanınan dans stillerinden biridir. Bale dansı tarihi, hem yeni başlayanlar hem...

     

    Scroll to Top