salsa kursu kozyatagiİstanbul`da en iyi Salsa derslerini mi almak istiyorsunuz? Öyleyse şu anda en doğru adrestesiniz! MEB Bolero Dans Kursu salsa becerilerini geliştirmek isteyen ve dans pistinde harika görünmenize yardımcı olacak eğlenceli ve heyecan verici salsa derslerininin yanı sıra salsa workshopları da sunmaktadır.

Bolero Dans Kursu İstanbul un önde gelen salsa kursu olup İstanbul un en canlı latin dans topluluklarının birine ev sahipliği yapmaktadır.

Tutku dolu Salsa dansı heyecanını yaşamak için Bolero Dans Kursu !

Salsa Nasıl Bir Dans Türüdür?

Salsa dansı çok enerjitik bir latin dansı olup keskin dönüşler ve kalça hareketleri ve kıpır kıpır ayak hareketlerinden oluşmaktadır. Salsa latin dansları içerisinden öğrenmesi en kolay, en heyecan verici ve en eğlenceli dans türüdür.

Salsa Dansını En İyi Salsa Eğitmenlerinden Öğrenin!

Bolero Dans Kursu özel ihtiyaçlarınıza göre en iyi salsa dans eğitmenlerinden birebir özel salsa dersleri ile kendi hızınızda salsa öğrenebilirsiniz. Hızlandırılmış salsa dersleri ya da yeni latin dans stilleri mi öğrenmek istiyorsunuz? Salsa tekniğinizi mükemmelleştirmek mi istiyorsunuz? Ya da a özel etkinlik için yeni bir koreografi mi öğrenmek için mi arıyorsunuz? Cevabınız “EVET!” ise o zaman bugün bize özel salsa dersleri hakkında 0216 445 47 70 nolu telefondan bize ulaşın!

Bunun yanı sıra grup salsa kursları da bulunmaktadır. Salsa dans kursları zarif ve salsa ritimlere uygun şekide en kolay ve en eğlenceli şekilde öğrenmeniz için yapılandırılmıştır.

salsa deersleri istanbul anadolu yakasiİster başlangıç seviyesi salsa kursları ile dans öğrenmeye başlayın ister orta ve ileri seviyede salsa kurslarına adım atacak olun Bolero Dans Kursu bünyesinde yeteneklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun salsa derslerini bulacaksınız.

Bolero nun başlangıç seviye grup salsa kursları latin danslarına başlamak isteyen dans severler için en eğlenceli ve en kolay yoludur. Başlangıç seviye salsa kurslarında, ritme ugun salsa nasıl yapılır, salsa dönüş ve takip hareketleri gibi temel salsa bilgilerini öğrenmeye başlayacaksınız. Sadece birkaç hafta sonra daha gelişmiş salsa hareketlerini öğrenmeye hazır olacak ve içten bir şekilde nasıl dans etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Kayıt ve kurs bilgisi için bizi 0216 445 47 70 nolu telefondan arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizleri mutlu edecektir.

Tercih edebileceğiniz salsa kursu dersleri şu şekildedir:

Başlangıç Seviye Salsa Kursları

Orta Seviye Salsa Kursları

İleri Seviye Salsa Kursları

İlk defa salsa derslerine katılacak dans severler için Salsa Kursunda İlk Ders İçin Hazırlanma rehberini okumanızı öneriyoruz.

Scroll to Top